Your address will show here +12 34 56 78
01

Dowolność na tarasie.

System modułowy Venezia to dobre rozwiązanie dla osób, które lubią zmiany. To meble ogrodowe, które dopasują się do Twoich bieżących potrzeb. Możesz ustawić je jako pojedyncze moduły a kiedy będziesz chciał poleżeć połączysz je tworząc bardzo wygodną i przestronną sofę. Dodatkowym atutem tego zestawu są grube, 12 cm poduszki siedzeniowe i oparcia wypełnione puchem silikonowym.  Technorattanowy stolik przykryty szybą dopasowany jest wysokością do wymiaru sofy aby korzystanie z niego było wygodne.


Moduł środkowy

75 x 90 x 64 cm

Cena: 920 zł | Poduszka: 580 

Moduł narożny

90 x 90 x 64 cm

Cena: 1 120 zł | Poduszka: 680 zł

Stolik kawowy

90 x 90 x 30 cm

Cena: 900 zł

 

Zapisz

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

Poduszki do modułu Venezia

  • Poduszka siedzeniowa: 75x75x12 cm
  • Poduszka oparciowa: 75x33x13 cm + w module narożnym dodatkowa 45 x 33 x 13 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin