Your address will show here +12 34 56 78
01

Wymarzone meble ogrodowe.

Piękne, zaokrąglone kształty oraz wyjątkowy splot ułożony w literę V sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok tego zestawu. Luksusowa plecionka serii mieni się złotem w promieniach słońca podkreślając charakter tego zestawu. Wypełnione puchem silikonowym oraz grubą pianką wysokoelastyczną poduszki otulą Cię miękkością abyś zaznał najwyższego poziomu komfortu. Seria Toscania to najbardziej pożądany i luksusowy zestaw mebli ogrodowych. Został użyty przy produkcji serialu Prawo Agaty w telewizji TVN.


Fotel Toscania

84 x 91 x 71 cm

Cena 2 500 zł | Poduszki: 600  zł

Sofa Toscania

222 x 115 x 71 cm

Cena 5 500 zł | Poduszki: 2400 zł

Stolik kawowy Toscania

110 x 60 x 32 cm

Cena 1 330 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Fotel: siedzeniowa: 61 x 70 x 18 cm, oparciowa: 64 x 46
  • Sofa: siedzeniowa: 2 szt. 97 x 88 x 18 cm, oparciowa 2 szt. 96 x 46 + 3 szt. 65 x 36 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 5000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV BASF zapewniającym odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez minimum 6 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin