Your address will show here +12 34 56 78
01

Tekstyliena w nowoczesnej szacie.

 

Wypoczynkowy zestaw ogrodowy Sydney powstał jako uzupełnienie kolekcji. W obszernym fotelu ogrodowym można poczytać książkę i pozwolić wypocząć nogom na wygodnym podnóżku.


Krzesło wypoczynkowe

62 x 57 x 78 cm Cena: 900 zł | Kolory: biały, czarny Poduszka: 150 zł

Podnóżek

45 x 37 x 42 cm Cena: 420 zł | Kolory: biały, czarny

Stolik kawowy

45 x 45 x 42 cm Cena (blat teak): 630 zł Cena(blat szkło): 560 zł

 
Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin