Your address will show here +12 34 56 78
01

Zestaw wypoczynkowy New York

Podobnie jak sofa modułowa posiada grube wysokoelastyczne poduszki ogrodowe. Stelaż, jest z lekkiego i bardzo trwałego aluminium w kolorze naturalnego kamienia. Mamy tu do wyboru wygodną sofę 3 osobową, fotel i stoliki kawowe w dwóch rozmiarach. Można więc rozsiąść się wygodnie i podziwiać otaczającą przyrodę.


Fotel

95 x 85 x 68 cm

Stelaż: 1350 zł | Poduszki: 1060

Sofa 3-os.

200 x 85 x 68 cm

Stelaż: 2 340 zł | Poduszki: 2 480 zł

Stolik kawowy (z blatem teak)

85 x 85 x 30 cm : 1550 zł

 

Zapisz Wymiary jaśka oparciowego: 47 x 40 cm. Jasiek dodawany jest po jednej sztuce na każde miejsce siedzące.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin