Your address will show here +12 34 56 78
01

Tekstyliena w nowoczesnej szacie.

Obiadowy zestaw ogrodowy Sydney to luksusowe meble dla osób o wyrafinowanym guście. Powstały z połączenia 3 materiałów najwyższej jakości: -szczotkowanej stali nierdzewnej -wodoodpornej tekstylieny -hartowanego szkła Stal nadaje meblom surowy nowoczesny design, tekstyliena jest przewiewna i daje stosunkowo dobry komfort siedzenia. W przypadku tekstylieny w kolorze czarnym, blatu stołu z hartowanego szkła, możemy powiedzieć że zestaw jest bardzo elegancki. Krzesła mogą być układane 1 w 2 (sztaplowane).


Krzesło obiadowe

59 x 59 x 87 cm Cena: 770 zł | Kolory: biały, czarny Poduszka: 150 zł

Stół szklany blat

180 x 100 x 74 cm: 3 000 zł

 
Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin