Your address will show here +12 34 56 78
01

Przestronny zestaw mebli ogrodowych

Fotel Palermo to mebel na którym będzie Ci wygodnie nie tylko podczas spożywania posiłku, gdyż jego gabaryty i ergonomia pozwalają na wielogodzinny wypoczynek. Dzięki wysokiemu oparciu Twój kręgosłup ma solidne wsparcie a osoby o większych rozmiarach czują się w nim komfortowo. Duży, stabilny stół dla osób, które lubią spotykać się w gronie rodzinnym przy posiłkach na tarasie. Swobodnie usiądzie przy nim sześć osób. Drewno teakowe użyte w blacie stołu nie wymaga szczególnej pielęgnacji, jest miłe w dotyku i dodaje elegancji.


Fotel Palermo

64 x 54 x 100 cm
Cena: 590 zł | Poduszka: 90 

Stół Palermo

215 x 100 x 75 cm
Cena: 2 850 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Poduszka siedzeniowa fotela Palermo: 46 x 46 x 4 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin