Your address will show here +12 34 56 78
01

Kompaktowe i praktyczne.

Strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie lubią nudy. Gdy wsuniesz krzesła pod stół, stworzą jednolitą bryłę. To nietuzinkowe rozwiązanie przyciąga uwagę i minimalizuje miejsce zajmowane przez zestaw gdy z niego nie korzystamy. Meble ogrodowe z technorattanu wspaniale łączą się z drewnem teakowym, które nie wymaga dodatkowej pielęgnacji podczas użytkowania.


Zestaw Novara

124 x 75 cm
Cena: 3 800 zł

Poduszka siedzeniowa krzesła Novara ma średnicę 43 cm, wysokość 3 cm.

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • 4 poduszki siedzeniowe 43 x 3 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.