Your address will show here +12 34 56 78
01

Ogrodowy obiad ze smakiem.

Czy może dziwić duże zainteresowanie zestawem obiadowym Lugano, skoro został doskonale przemyślany i uwzględnia oczekiwania tak restauratorów, jak i prywatnych odbiorców szukających idealnych mebli ogrodowych? Krzesła ogrodowe Lugano mają doskonale wyprofilowane oparcie, dzięki czemu są bardzo wygodne, a jednocześnie łatwe do sztaplowania. Fakt ten docenią ci, którzy potrzebują wolnej przestrzeni. Stół dostępny jest w czterech rozmiarach, przy czym ten największy (na 8 osób) ma aż 230 cm, co czyni go jednym z nielicznych tak dużych na rynku. Całość dobrze komponuje się w każdym ogrodzie i tarasie.


Krzesło Lugano

56 x 57 x 89 cm
Cena: 470 zł | Poduszka: 90 zł

Stół Lugano

230 x 100 x 75 cm : 2 360 zł
180 x 100 x 75 cm : 2 200 zł
80 x 80 x 75 : 830 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Poduszka krzesła Lugano ma wymiar 46 x 46 x 4 cm
  • Barcelona sofa 2 os.: 2 x jasiek 46 x 38 cm oraz 2 x poduszka siedzeniowa
  • Barcelona sofa 3 os.: 3 x jasiek 46 x 38 cm oraz 3 x poduszka siedzeniowa

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin