Your address will show here +12 34 56 78
01

Lekkość.

Zestaw obiadowy Grenada nada lekkości każdemu wnętrzu, a jest tak dzięki plecionce, która charakteryzuje wszystkie meble z tej kolekcji. Kubełkowe krzesła mają ciekawie rozwiązane boki, gdzie nogi przednie są zdecydowanie dłuższe od tylnych. Dla wygody siedzenia, krzesła mają poduszki siedzeniowe, ale też na oparcia. Polecany zestaw ma osiem krzeseł i duży stół, ale możliwa jest również inna kombinacja z wykorzystaniem stołu średniego lub małego, kwadratowego stolika.


Krzesło Grenada

53,5 x 56 x 72 cm
Cena 1 070 zł | Poduszka 200 zł

Stół obiadowy Grenada

220 x 110 x 74 cm : 3 800 zł
180 x 90 x 74 cm : 3 200 zł
90 x 90 x 74 : 1 300 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Poduszka siedzeniowa: 45 x 45 x 3 cm, oparciowa: 46 x 30 x 3 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 7000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV BASF zapewniającym odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez minimum 8 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin