Your address will show here +12 34 56 78
01

Nowoczesny wzór.

Pierwsze spojrzenie na fotele z zestawu obiadowego Barcelona wymusza do wyostrzenia wzroku. Nowoczesny, złamany w kilku miejscach wzór odrobinę oszukuje rzeczywistość i tym samym wychodzi naprzeciw tym, którzy cenią sobie niecodzienną linię mebli. Fotele mają bardzo oryginalne oparcie i łukowato połączone nogi. Stół z blatem z hartowanego szkła jest przy nich niemal prosty, choć równie interesujący. Zestaw chętnie wybierany do pomieszczeń o szczególnym przeznaczeniu.


Fotel obiadowy Barcelona

69 x 71 x 90 cm

Cena 1 600 zł | Poduszka: 110 zł

Stół obiadowy Barcelona

200 x 100 x 76 cm : 3 450 zł

80 x 80 x 76 cm : 1 500 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Poduszka na fotel obiadowy: 47 x 44 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 7000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV BASF zapewniającym odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez minimum 8 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin