Your address will show here +12 34 56 78
01

Ogrodowa układanka
TERAZ 20% TANIEJ od cen podanych poniżej!

Sofa modułowa New York kolorystycznie współgra z meblami ogrodowymi serii Tokyo. Daje to wiele możliwości aranżacyjnych. Bardzo grube sprężyste poduszki zachęcają do wypoczynku.

Sofa modułowa spełni oczekiwania lubiących zmiany i tych którzy postawią ją na stałe w jednym miejscu. Posiada stabilne łączniki modułów. Zachęcamy do skorzystania z planera aby wirtualnie ustawić ją na swoim tarasie.

*Dodatkowe jaśki oparciowe wliczone w cenę poduszek – wymiar 47 x 40 cm. Jasiek dodawany jest po jednej sztuce na każde miejsce siedzące.


Środek podwójny

142 x 85 x 68 cm

Stelaż: 1 450 zł | Poduszki: 1 250 zł

Środek pojedynczy

71 x 85 x 68 cm

Stelaż: 880 zł | Poduszki: 900 zł

Narożnik

85 x 85 x 68 cm

Stelaż: 1160 zł | Poduszki: 1145 zł

Stolik kawowy (z blatem teak)

85 x 85 x 30 cm : 1550 zł

 
Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin