Your address will show here +12 34 56 78
01

Nowoczesny wymiar.

Ponad metrowej wysokości stolik z technorattanu i hartowanego szkła oraz cztery, równie wysokie, smukłe hokery – to musi być zestaw barowy Barcelona. Jest tak przyjemny dla oka, że można śmiało wkomponować go w przestrzeń przydomowego ogrodu, ale też postawić w restauracjach, hotelach czy letnich barach. Hoker posiada łatwy do utrzymania w czystości, metalowy drążek, który służy za podnóżek. Natomiast stół ma fantazyjnie plecione nogi. Jest to nowoczesny wymiar elegancji.

Hoker Barcelona

69 x 71 x 90 cm Cena 900 zł W zestawie 60% taniej!

Stół barowy Barcelona

80 x 80 x 76 cm : 1 270 zł W zestawie 60% taniej!

 
Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin