Your address will show here +12 34 56 78
01

Ogrodowy komfort na okrągło.

Komfort, jaki obiecuje swoim wyglądem leżanka Marina, okazuje się być faktem podczas wypoczynku na jej grubym, miękkim materacu. Podstawa z technorattanu ma 150 centymetrów średnicy, a zamyka ją od góry przeciwsłoneczne zadaszenie. Doskonale sprawdza się, kiedy potrzebna jest chwila wytchnienia podczas opalania. Duże poduszki pozwalają na przyjęcie każdej z wygodnych pozycji. Wygodnie, wygodniej, komfort!


Leżanka Marina

150 x 85 cm Cena: 4 400 zł | Zestaw poduszek: 1 400 zł

 

Poduszki w leżance: – materac średnica 141cm – 3szt. poduszki oparciowe duże 70×70 cm – 2szt. poduszki oparciowe małe 50×50 cm Zapisz

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

Leżanka Marina

  • Poduszka siedzeniowa – średnica 141cm
  • 3 x Poduszka oparciowa duża - 70x70 cm
  • 2 x Poduszka oparciowa mała- 50x50 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin