Your address will show here +12 34 56 78
01

Uniwersalny leżak ogrodowy.

Ekologiczny technorattan sprawdza się w każdych warunkach, co potwierdza wykorzystanie leżaka Venezia. Można postawić go na eleganckim tarasie hotelowym, w prywatnym ogrodzie, ale też zabrać na plażę. Ani piasek, ani słona woda nie uszkodzą go i pozwolą cieszyć się z jego żywotności przez wiele lat. Leżak posiada oparcie z możliwością regulowania wysokości. Zatem jest i do opalania, i do czytania, i do rozmów w gronie przyjaciół. Materac pozwala na wygodny wypoczynek, bez obaw, że się przesunie.


Leżak Venezia

200 x 68 x 58 cm
Cena: 1 300 zł | Materac: 350 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Wymiary materaca do leżaka: 58x183x3cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin