Your address will show here +12 34 56 78
01

Teak + aluminium

Teakowy leżak ogrodowy, na którym możesz leżeć zarówno na plecach jak i na brzuchu gdyż posiada pełną regulację. Jego atutem jest gruby materac z zagłówkiem, można więc się wylegiwać przez wiele godzin.


Leżak

196 x 70 x 96 cm Cena: 1 970 zł Materac: 390 zł

Stolik kawowy

48 x 45 x 45 cm Cena: 460 zł

 

Rozmiar materaca do leżaka: 59 x 191 cm

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • materac: 59 x 192 x 6 cm

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin