Your address will show here +12 34 56 78
01

Tekstyliena w nowoczesnej szacie.

Bardzo obszerny, wykonany z przewiewnej w pełni wodoodpornej siateczki i stali nierdzewnej. System regulacji pozwala rozłożyć go zupełnie na płasko. Aby zwiększyć komfort użytkowania tego luksusowego leżaka ogrodowego, należy korzystać z niego razem z materacem. Wówczas można oddać się błogiej chwili relaksu pod chmurką.

 

Leżak

195 x 65 x 36 cm Cena: 2 060 zł | Kolory: biały, czarny Materac: 400 zł

Stolik kawowy

45 x 45 x 42 cm Cena (blat teak): 630 zł | Cena(blat szkło): 560 zł

 

Rozmiar materaca w leżaku: 62 x 226 cm

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Materac leżaka: 64 x 160 x 1,5 cm

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin