Your address will show here +12 34 56 78
01

Fala przyjemności.

Patrząc na leżak Palermo, można śmiało pomyśleć „fala przyjemności”. A wszystko za sprawą ergonomicznego kształtu, który pozwala wypocząć jednocześnie całemu ciału. Niemałym luksusem są również przyjemne w dotyku elementy drewna teakowego. Miękki, łatwy do utrzymania w czystości, materac ma idealnie dopasowany do leżaka kształt i uniemożliwia zsunięcie się w czasie wypoczynku. Leżak Palermo może rozpieszczać w prywatnych ogrodach i jest mile widziany w SPA. Najbardziej popularny leżak wśród naszych mebli ogrodowych.


Leżak Palermo

170 x 56 cm
Cena: 1 300 zł | Materac: 390 zł

Kubik Palermo

39 x 39 x 39 cm
Cena: 240 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Materac do leżaka o wymiarach 58 x 183 x 3 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin