Your address will show here +12 34 56 78
01

Solidny i komfortowy.

Dwumetrowej długości leżak Grenada pasuje do ogródków, na tarasy, baseny – po prostu wszędzie, gdzie ceni się świetny design idący w parze z komfortem. Technorattan jest odporny na działanie promieni słonecznych i deszcz, więc leżak można przez cały sezon pozostawiać na wolnym powietrzu. Bez trudu zakłada się materac, który jest przypinany do leżaka, dzięki czemu można go w dowolnym momencie oddać do czyszczenia.


m1

Leżak Grenada

200 x 71 x 60 cm

Cena 1900 zł | Materac 430 zł

m2

Stolik kawowy

50 x 50 x 45 cm Cena 900 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Materac do leżaka Grenada: 196 x 65 x 3

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 7000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV BASF zapewniającym odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez minimum 8 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin