Your address will show here +12 34 56 78
01

Luksus i relaks.

Doskonałe uzupełnienie do całej kolekcji DeLuxe. Wygodny i praktyczny dzięki kikustopniowej regulacji. Można rozłożyć go na płasko, co jest niekwestionowanym atutem dla osób, które lubią opalać plecy. Jako jedyny leżak w naszej ofercie posiada kółka ułatwiające jego przemieszczanie.


Leżak Calabria

200 x 68 x 35 cm Cena 2000 zł  Materac: 350 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Materac do leżaka: 196 x 67 x 3 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 5000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniającym odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez minimum 6 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin