Your address will show here +12 34 56 78
01

Solidny i komfortowy.

Wysokiej klasy hotele, centra SPA oraz inne, równie prestiżowe miejsca bardzo chętnie wybierają do swoich wnętrz leżaki Barcelona. Ich linia jest zgodna z całą kolekcją i charakteryzuje się interesującymi załamaniami. Z profilu leżak wygląda niczym fotel kapitański na promie kosmicznym, a po położeniu oparcia kojarzy się z komfortową łódką. Ale jest to leżak, a o jego wygodzie świadczyć może ergonomiczny kształt i dodawany do kompletu materac. Świetnie pasuje do niego stolik kawowy Barcelona.


m1

Leżak Barcelona

198 x 77 x 48 cm Cena 2650 zł | Materac 350 zł

m2

Stolik kawowy

50 x 50 x 50 cm Cena 890 zł

 

Informacje o poduszkach w zestawie

Informacje o poduszkach w zestawie

  • Rozmiar materaca do leżaka: 199 x 62 x 3 cm

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 7000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV BASF zapewniającym odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez minimum 8 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin