Your address will show here +12 34 56 78
01

Leżak z textyliną

Wygodny, szeroki leżak. Idealny na przestrzeń okołobasenową. Nie wymaga użycia materaca. Tekstylina jest syntetycznym, elastycznym materiałem. Idealnie układa się do ciała, daje uczucie lekkości. Textylina nie nasiąka wodą a jej siateczkowa struktura pozwala swobodnie oddychać skórze.


Leżak

196 x 90 x 96 cm
Cena: 1 700 zł  Materac: 250 zł

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Próbnik tkanin