Home / Media

  Media

  Luksus wypoczynku w ogrodzie: LivingRoom24

  Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku. Natura budzi się do życia, a razem z nią my. Sezonowe przebudzenie zacznijmy od zadbania o najbliższą przestrzeń, o czas dla siebie oraz bliskich, możliwość doświadczenia chwil beztroskiej radości i wolności. Na ogół takimi momentami są (..)

  Meble ogrodowe w 5 odsłonach w Homebook

  Wiosna to dla wielu ulubiona pora roku. Po długiej i męczącej zimie z utęsknieniem wypatrujemy pierwszych promieni słońca, które wpadają przez okna naszych domów. Przypominają o zbliżającym się sezonie tarasowym. Na ciepłe miesiące przestrzenie te stają się naturalnym przedłużeniem salonu, w którym(..)

  Saga tarasowa z Green Canoe

  KONIEC PRAC! :):) A w nagrodę zyskaliśmy kolejny salon:) Bo dokładnie takie było założenie. Chciałam, by nasz dom „wychodził” wręcz na ogród. A taras nie był typowym ogrodowo/altankowym pomieszczeniem, a raczej pozostał jako (..)

  Pokrowce wodoodporne na meble Doram Design

  Produkcja poduszek – Manufaktura Doram Design

  Summer Chill z Make Home Easier

  Letnie miesiące niezmiennie nastrajają mnie myślicielsko, lubię sobie usiąść wygodnie, a że z reguły w tym okresie pogoda temu sprzyja, dumam sobie w miękkim fotelu na tarasie. Nawet nie wiecie(..)

  Przyjęcie ogrodowe – Jak stworzyć komfortowy zakątek?

  Wiosna i lato to cudowny czas, w którym możemy z naszymi bliskimi i przyjaciółmi spędzać wolne chwile na świeżym powietrzu. Zapraszamy Was na odcinek filmu Green Canoe, w którym Joasia opowiada jak stworzyć komfortowy zakątek w przestrzeni ogrodowej.

  Relaks w ogrodzie według Green Canoe

  Zapraszamy Was na film na kanale Green Canoe. Posłuchajcie co Joasia uważa na temat odpoczynku i dlaczego jest on taki ważny w codzienności każdego z nas. Joasia opowiada o stworzonej przez siebie strefie relaksu. Miło nam, że leżaki Doram Design stały się częścią wyjątkowej oazy spokoju.