Poduszki szyte ręcznie

Urządzając strefę relaksu w salonie lub ogrodzie, nie może zabraknąć poduszek, które zwiększają komfort wypoczynku. Akcesoria te stanowią również eleganckie dodatki, które urozmaicą wygląd każdego wnętrza lub tarasu i wzależności od koloru, wprowadzą do przestrzeni oczekiwany nastrój. Wygodne, ręcznie szyte poduszki od Doram Design charakteryzują się wysokiej jakości, miękkimi materiałami o ciekawej fakturze, które łatwo utrzymać w czystości.

Viewing all 25 products

View: 60 / 120 / All

Poduszka ozdobna lub dekoracyjna

Ręcznie szyte poduszki to idealny sposób na komfortowy wypoczynek w domowym zaciszu lub ogrodzie. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu i starannemu wykończeniu poduszki będą stanowiły piękną dekorację salonu, ogrodu lub tarasu. Akcesoria dostępne są w wielu rozmiarach i eleganckich odcieniach, wśród których dominują ciepłe beże, popielate szarości, oraz letnie pastele.

Tak, jak dla kobiety dopełnieniem eleganckiego stroju jest biżuteria, tak dla przestrzeni tarasu czy salonu, poduszki są przysłowiową kropką nad i. Różnorodność form i kolorów, pozwoli wybrać poduszki, które idealnie komponują się z otoczeniem. Ponadto, w trakcie przyjęcia możemy zaskoczyć gości, perfekcyjnie wykonanym etui na sztućce z manufaktury Doram w takim samym odcieniu.

Tkaniny Doram Design

Nasze ręcznie szyte poduszki siedzeniowe, oparciowe oraz dekoracyjne wykonujemy z ekskluzywnych hiszpańskich i włoskich tkanin akrylowych. Pokryte są one warstwą filtów UV dzięki czemu nie płowieją przy ekspozycji na promienie słoneczne. Ponadto, materiał jest obłożony warstwą teflonową, która chroni tkaninę przed zabrudzeniem oraz ułatwia czyszczenie. Wylane wino, herbatę czy inny płyn wystarczy usunąć ręcznikiem papierowym — właściwości hydrofobowe tkanin sprawiają, że pierwsze krople deszczu spłyną z materiały nie wsiąkając w głąb.