Home / Konkurs fotograficzny 2019

Konkurs fotograficzny 2019

Bądź inspiracją dla innych i podziel się z nami aranżacją swojego tarasu z meblami Doram Design.

Do 30.09.2019 prześlij nam zdjęcie / zdjęcia Twojego tarasu lub ogrodu, na którym stoją meble Doram Design.

Przedstawiciele naszej firmy i zaprzyjaźnieni projektanci ogrodów dokonają wyboru najciekawszych i najpiękniejszych zdjęć, za które przyznamy atrakcyjne nagrody.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres konkurs@doramdesign.pl – mile widziany komentarz w treści maila. W mailu prosimy również o podanie danych kontaktowych – imię, nazwisko, telefon oraz adres.

Przewidywane nagrody:
– pierwsze miejsce: bon na 4000 zł – na zakup mebli Doram Design
– 2 i 3 miejsce: bon na 1500 zł – na zakup mebli Doram Design

Bon nie podlega wymianie na środki pieniężne i może zostać zrealizowany tylko w formie nabycia oferowanych przez organizatora konkursu mebli według regularnych cen katalogowych, bez możliwości korzystania z bonusów, upustów i innych form promocji cenowych.

Wysyłając zdjęcie na konkurs oświadczasz, że jesteś jego autorem, jednocześnie przekazujesz prawa autorskie organizatorowi – firmie Doram Dorota Stanischewska. Tym samym zgadzasz się na nieodpłatną publikację zdjęcia / zdjęć na fanpage Doram Design oraz na stronie internetowej www.doramdesign.pl.
Zdjęcie może również być użyte przez firmę Doram w celach komercyjnych – w mediach drukowanych i internetowych.
Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w tym i ewentualnego wizerunku osoby będącej elementem zdjęcia w celu organizacji konkursu, kontaktu i ogłoszenia wyników. Uczestnikami konkursu nie mogą być pracownicy ani członkowie ich rodzin.
Przesłane prace muszą być zapisane w pliku jpg o jakości nie mniejszej niż 80/100 i rozdzielczości nie mniejszej jak 3 Mpix.

Szczegółowe informacje odnośnie przetwarzania danych oraz możliwości wglądu do nich, ich modyfikacji i usunięcia zawarte są Polityce Prywatności i zasadach RODO – tutaj.

Termin nadsyłania zdjęć – 30.09.2019
Wyłonienie zwycięzców nastąpi w dniu 7.10.2019.

Wyniki będą opublikowane na stronie Doram Design oraz na fanpage. Nagrody zostaną przekazane w formie elektronicznej na adres mailowy z którego przyszło zgłoszenie – najpóźniej w czasie 3 dni roboczych od ogłoszenia wyników.