Your address will show here +12 34 56 78
01

Eleganckie i wygodne meble ogrodowe.

Kwintesencja prostej elegancji w połączeniu z oczywistą wygodą to najbardziej charakterystyczne znaki rozpoznawcze zestawu wypoczynkowego Lugano. Zestaw mebli z technorattanu, w skład którego wchodzą fotele oraz sofy dla dwóch lub trzech osób, pozwala na dowolną kompozycję. Całość zamyka kawowy stolik, którego wysokość dopasowana jest do siedzisk. Wszystko, by zestaw Lugano uwodził wygodą i interesującą linią wzornictwa.


Fotel Lugano

79 x 72 x 77 cm
Cena: 1 100 zł | Poduszka: 352 zł

Sofa 2os. Lugano

135 x 72 x 77 cm
Cena: 2 090 zł | Poduszka: 735 zł

Sofa 3os. Lugano

190 x 72 x 77 cm
Cena: 2 673 zł | Poduszka: 1 080 zł

Stolik kawowy Lugano

100 x 55 x 42 cm
Cena: 715 zł

 
Odporne na pogodę

Meble ogrodowe Doram Design są wytwarzane z materialów przystosowanych do użytkowania na zewnątrz w każdych warunkach atmosferycznych. Bez szwanku mogą stac caly rok na zewnątrz w deszczu, śniegu i na pelnym sloncu. Produkty Doram nadają się do stosowania przy basenach a nawet w grotach solnych.

Filtr UV do 4000 h

Plecionka zabezpieczona jest mocnym filtrem UV zapewniający odpornośc tworzywa na wplyw promieni slonecznych. Dzięki takiemu zabezpieczeniu plecionka zachowuje swoją elastycznośc przez 5 lat. Jest to wynik wielokrotnie wyższy od marketowych odpowiedników technorattanowych mebli ogrodowych.

Łatwe w czyszczeniu

Po sezonie lub w trakcie użytkowania meble wystarczy splukac wodą pod ciśnieniem z kurzu. Trudniejsze zabrudzenia zmyją się przy użyciu szmatki z lekkim detergentem. Polecamy nasze produkty do pielęgnacji technorattanu. Wszystkie poduszki i materace mają zdejmowalne poszewki zapinane na zamek, które można prac.

2 lata gwarancji

Wszystkie produkty Doram Design objęte są 2-letnią gwarancją. Wszystkie wady produktu niewynikle wskutek uszkodzen mechanicznych i blędów użytkownika są podstawą do gwarancji i naprawy bądz wymiany mebla na nowy. Nasz profesjonalny serwis zapewnia pelne wsparcie w trakcie jak i po okresie gwarancyjnym.

Próbnik tkanin